Apie mus

Patikėkite finansų apskaitą profesionalams!
 
Mūsų kompanija veikia nuo 2005 metų. Pačioje savo veiklos pradžioje savo galimiems klientams mes aiškinome, kas tas finansinis aptarnavimas, grindėme jo teisėtumą ir stengėmės parodyti šios paslaugos teikiamą naudą. Kartais buvo be galo sunku sugriauti vadovo susikurtus stereotipus apie tai, kad vyriausiąjį finansininką jo firmoje gali pakeiti finansines paslaugas teikianti kompanija, dirbanti per atstumą. Labai dažnai mitus apie savo nepakeičiamumą sukurdavo patys vyriausieji finansininkai, kurie nuolat akcentuodavo savo darbo sudėtingumą ir didžiules apimtis, gąsdindavo mokesčių inspekcijos reidais ir niekuomet nepamiršdavo priminti, kad laikas būtų pakelti atlyginimą.

Tuo tarpu dažnai pats ar pati vyriausiasis finansininkas dažnai būna nevykėliai ir nemokšos, tik vaizduojantys dirbančius. Tuo mums ne kartą teko įsitikinti apsiėmus tvarkyti naujųjų klientų finansinius dokumentus. Kartais mums tekdavo perdaryti net kelių metų finansinius dokumentus. Tai nereiškia, kad visi finansininkai yra blogi arba prasti, o mes – patys protingiausi ir raštingiausi. Nieko panašaus – gana dažnai mūsų paslaugų prašo klientai, turintys gana gerai sutvarkytus finansinius dokumentus, bet skirtumas tarp privataus finansininko ir geros finansines paslaugas teikiančios firmos (mes save laikome būtent tokia firma) išlieka. Gera finansinė firma – tai profesionalų komanda, atliekanti darbus greitai ir kokybiškai, vieno žmogaus darbą tikrina kitas žmogus ir tai padeda išvengti klaidų. Finansinė firma – tai verslas, todėl būtina visada išlikti aukštumoje arba bent jau nenusileisti konkurentams. Tai skatina pasitempti ir pagerinti savo teikiamų paslaugų kokybę.

Firma neserga, neatostogauja ir neišeina vaiko priežiūros atostogų. Susirgus vienas mūsų darbuotojui, visada rasime kuo jį pakeisti. Finansinių paslaugų kaina priklauso nuo darbų apimčių – joms sumažėjus, kaina atitinkamai mažėja, tuo tarpu finansininkui tenka mokėti fiksuotą atlyginimą, nepriklausomai nuo darbų apimčių. Jei jūsų netenkina firmos darbas, Jūs galite nutraukti sutartį be finansinių nuostolių. Pagalvokite, ar taip paprasta būtų atleisti finansininką! Jam tektų mokėti dviejų mėnesinių atlyginimų dydžio išeitinę pašalpą ir nepanaudotų atostogų kompensaciją. Mokėti tektų – finansininkas žino daug. Taigi, galima trumpai apžvelgti finansinės firmos privalumus: aukšta paslaugų kokybė, jūs asmeniškai nepriklausote nuo vyriausiojo finansininko, sutaupote pinigų – nebereikia mokėti mokesčių, susijusių su finansininko atlyginimu, taip pat nebelieka išlaidų, reikalingų buhalterijai išlaikyti.